Kontakti

☎️ Mobilais tālrunis (arī whatsapp): +37126177853  ✉️ E-pasts: [email protected] 📍 Adrese: Kandavas iela 29a-85, Rīga, LV-1083, Latvija

Rekvizīti: ALL LOGO CHOCOLATE SIA, Reģ. nr.  40103433821, Juridiskā adrese: Rīga, Vircavas iela 9 - 8, LV-1083, Bankas konts: LT9332500898 12971866,  REVOLT21,  Revolut BANK UAB.  LV53HABA0551030879789,  BIC/S.W.I.F.T.: HABALV22 , “Swedbank” AS

KĀPĒC JUMS NEPIECIEŠAMS IZMANTOT TIEŠI MŪSU PAKALPOJUMUS, LAI PAGATAVOTU APDRUKĀTU DĀVANU SAVIEM MĪĻAJIEM, SVARĪGAJIEM VAI IEPRIECINĀTU ĪPAŠĀ DATUMĀ? ATBILDE IR VIENKĀRŠA - MĒS ESAM VIENĪGIE LATVIJĀ, KAS PIEDĀVĀ APDRUKAS PAKALPOJUMUS TIEŠI UZ PRODUKTA. MUMS IR PIEREDZE, PIEGĀDE VISĀ PASAULĒ UN INDIVIDUĀLA PIEEJA KATRAM KLIENTAM! KATRS VAR VEIKT SAVAS KOREKCIJAS PASŪTĪJUMĀ KRĀSĀ, ŠOKOLĀDES VEIDĀ, ARĪ DĀVANU IEPAKOJUMA UN LENTĪŠU KRĀSA IR JŪSU PĀRZIŅĀ! MĒS AR PRIEKU REALIZĒSIM JŪSU INTERESANTĀKĀS IDEJAS UN KĻŪSIM PAR DAĻU NO SVĒTKIEM!

Beļgu šokolāde, ar kuru strādājam, ir izgatavota no dabīgiem produktiem, tā izskatās ļoti neparasti un reprezentabli, kas padara to par lielisku veidu: prezentēt savu uzņēmumu, palutināt viesus pie svarīga tikšanās galda vai pasniegt kā neparastu dāvanu! Esam jau strādājuši ar lielākajiem uzņēmumiem Latvijā un ārvalstīs, ar prieku piedalīsimies arī Jūsu biznesa reprezentācijā!


Почему для изготовления особенного подарка для своих близких или к особенной дате, следует воспользоваться именно нашими услугами? Ответ прост - в Латвии мы единственные, предлагающие услуги по нанесению принта сразу на продукт и единственные, кто изготавливает особенные подарки в виде цветочно-шоколадных или клубничных букетов! К тому же у нас опыт, доставка по всему миру и индивидуальный подход к каждому клиенту! Каждый может внести в заказ свои коррективы в виде света, вида шоколада и цвета коробочки! С радостью воплотим в жизнь Ваши самые интересные идеи и станем частью праздника!

Бельгийский шоколад, с которым мы работаем, сделан из натуральных продуктов, выглядит очень необычно и презентабельно, что делает прекрасным способом - заявить о своем предприятии,  побаловать гостей на важной встрече или представить как необычный презентик! Мы уже работали с крупнейшими фирмами в Латвии и за пределами родины, будем рады поспособствовать в презентации Вашего бизнеса!


DROŠI SAZINIETIES AR MUMS!

Pirkumu grozs